Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

DMD ESTATE

Staromiejska 6/10D Katowice

Mapa

666 072...

666 072 997

biuro nieczynne: 8:00 - 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

www.dmdestate.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Marcin Domański
  • Grzegorz Gałko
  • Renata Modzelewska
  • +3

O nas

Nie jesteśmy biurem, które obiecuje wszystko. Skupiamy się na tym, co naprawdę istotne bezpieczeństwie, rzetelności i skuteczności.

Działamy na rynku nieruchomości w Katowice oraz Warszawa, koncentrując się na domach, apartamentach o podwyższonym standardzie, lokalach komercyjnych oraz gruntach.

Każdą nieruchomość i każdą współpracę traktujemy indywidualnie od pierwszej rozmowy po finalizację transakcji. Stawiamy na jasną komunikację, realne doradztwo i spokojne prowadzenie procesu, bez presji i zbędnych obietnic.

Wierzymy, że dobra współpraca opiera się na zaufaniu i wiedzy, a nie na hasłach. Dlatego pracujemy w sposób transparentny i odpowiedzialny, dbając o interesy naszych klientów na każdym etapie.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

44

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia DMD ESTATE

Filtruj

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

Grzegorz Gałko

Grzegorz Gałko

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 3 piętrze w Katowicach - Bażantowo. Opis mieszkania: salon...

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

Małgorzata Zając

Małgorzata Zając

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Marki, ul. Dmowskiego | Inwestycja: 3 niezależne mieszkania w 1 lokalu Szukasz nieruchomości, która od razu wygeneruje wysoki zwrot? A może...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,03 m² 13 367,43 zł/m²

Marta Domańska

Marta Domańska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie dla rodziny z dużym potencjałem - bemowo/arki Bożka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

Grzegorz Gałko

Grzegorz Gałko

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m położona w Chorzowie przy ul. Ratuszowej 9. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

Małgorzata Zając

Małgorzata Zając

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie + działka + murowany garaż - Pawłowice ( gmina Teresin ) | niedaleko Kampinosu | Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł817 m² 5 691,55 zł/m²

Marta Domańska

Marta Domańska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjna willa inwestycyjna w Milanówku Wyjątkowa willa z 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m stanowi doskonałą...

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł394,70 m² 9 602,23 zł/m²

Marta Domańska

Marta Domańska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom Z ogromnym potencjałem To propozycja dla osób poszukujących prestiżowej lokalizacji, przestrzeni i prywatności , z potencjałem...

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł67,40 m² 12 982,20 zł/m²

Marta Domańska

Marta Domańska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z antresolą położone przy ul. Kakowskiego na warszawskim Gocławiu, z widokiem na jeziorko Balaton. Mieszkanie -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł97 m² 7 721,65 zł/m²

Marcin Domański

Marcin Domański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowy dom 5 pokoi | bliźniak | 97 m | bez pcc | Bytom stan deweloperski*/ w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70,20 m² 12 678,06 zł/m²

Małgorzata Zając

Małgorzata Zając

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rodzinne 70,2 m w zielonym sercu Ursynowa | ul. Stefana Kopcińskiego 9 W spokojnej, pełnej zieleni części Ursynów, przy ul. Stefana Kopcińskiego...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,80 m² 14 315,29 zł/m²

Marta Domańska

Marta Domańska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z klimatyzacją i balkonem | 63 m | Targówek | blisko Parku Bródnowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i doskonale...

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł817 m² 5 495,72 zł/m²

Marta Domańska

Marta Domańska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m została...

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł78,63 m² 9 983,47 zł/m²

Małgorzata Zając

Małgorzata Zając

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny lub inwestora | Zielonka, ul. Baśniowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,6 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł97 m² 7 721,65 zł/m²

Marcin Domański

Marcin Domański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,98 m² 5 535,79 zł/m²

Grzegorz Gałko

Grzegorz Gałko

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Pakiet 2 kawalerek | 44,98 m2 | os. Paderewskiego | katowice Cena: 249 000 zł Na sprzedaż lokal inwestycyjny w Katowicach przy ul. Floriana,...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

Małgorzata Zając

Małgorzata Zając

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Ursus / Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem | 440 m | 5 pokoi | Sauna | Basen I Poddasze do aranżacji | Działka 683...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

Marta Domańska

Marta Domańska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki....

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,70 m² 10 720,27 zł/m²

Renata Modzelewska

Renata Modzelewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaź 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu staszica Mieszkanie położone jest na parterze przy Alei Wojska Polskiego. Budynek : lata 80-te, 10 pięter,...

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł263,50 m² 7 476,28 zł/m²

Małgorzata Zając

Małgorzata Zając

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom premium Z potencjałem inwestycyjnym | 263,5 m | 7 pokoi | garaż | lokal usługowy | prestiżowa lokalizacja - ul. Drzymały Wyjątkowa...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

Marcin Domański